2026. 06. 22.

Így telt a szombat este a Nemzeti Múzeumban, a Múzeumok Éjszakáján

Különleges raktárlátogatás, előadások, családi programok, éjszakai séta a Múzeumkertben, koncertek, filmklub, hőség és kígyózó sorok az Attila-kiállítás előtt, amelyre a nyitás óta már több mint 100 000 látogató váltott jegyet. A Múzeumok Éjszakáján értük el a nem mindennapi eredményt.

Aki velünk volt szombaton a MúzÉj-en, az többek között megismerhette az operaműfaj kulisszatitkait, az ókori temetkezési szokásokat, de bepillanthatott a Nemzeti Múzeum raktárhelyiségeibe, vagy lámpás esti sétára is indulhatott a Múzeumkert titkainak felfedezésére.

Köszönjük, hogy ennyien velünk voltatok ezen a tikkasztó nyári napon! Találkozunk jövőre!